Anasayfa / Haberler / Antalya Şehir Tiyatroları Perdelerini 26 Ocak’ta Açıyor…

Antalya Şehir Tiyatroları Perdelerini 26 Ocak’ta Açıyor…

Antalyalıların sıklıkla takip ettikleri oyunları sahneleyen Antalya Şehir Tiyatroları bu yıl perdelerini biraz geç açıyor. Antalya Şehir Tiyatroları yakın zamanda yeni oyuncu seçimleri yaparak 20 yeni oyuncuyu bünyesine katmıştı.

Çalışmalarını Cam piramitte sürdüren ekip, daha önce gösterimler için yer sıkıntısı yaşayan ekibe bu sene 26 Ocakta sahnelenecek ilk oyunun gösterimine Atatürk Kültür Merkezi ev sahipliği yapacak.

Antalya Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Gökhan Avkıran, “30 kişilik dev bir ekibiz. İki yetişkin oyunu ve bir çocuk oyunu ile kalan sezonu tamamlamayı ön görüyoruz. Ayrıca Kocaeli Şehir Tiyatrosu, İstanbul Şehir Tiyatrosu ve Eskişehir Şehir Tiyatrosuyla bir anlaşma yaptık, Bakırköy’le de anlaşmak üzereyiz. 4 şehir tiyatrosunu 3 ay boyunca her hafta Antalya’da ağırlayacağız. 2 gün boyunca oyun sergileyecekler. Tabi bizim kendi repertuvarımızı da eklendiğimizde Antalyalılara 3 ay boyunca rengarenk bir tiyatro sezonu yaşatacağız” diye konuştu. kaynak : http://www.antalya.bel.tr/haberler/ast-yeni-oyun-hazirliklarina-basladi

Yaz aylarında yaylaya çıkan Antalyalıların ayağına tiyatroyu götürmeyi hedefleyen ekibe yeni sezonda başarılar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.