Anasayfa / Antalya Son Dakika / Antalya Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı

Antalya Turizm Sezonu Hazırlıkları Başladı

antalya turizm sezonu

Antalya Turizm Sezonu hazırlıkları başladı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Kemer ‘de bir dizi incelemede bulundu.

İncelemelerin ardından Kemer’de hizmet veren Otellerin temsilcileriyle bir araya gelirken toplantıya Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri , bölge otel yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve TÜROFED Başkanı Osman Ayık da katıldılar.

Toplantının ardından Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy  , turizmin hızlı geliştiğini söyledi. Turist sayısının da hızla yükseldiğini belirten Ersoy, öncesinde oluşabilecek potansiyel duruma karşı önlem alınması gerektiğini, Sezonun yavaşladığı bu dönemde bölge yatırımcılarıyla görüşerek, onların katkılarını aldık. Hızlı bir şekilde turizm bölgelerimizde altyapı sorununu veya oluşabilecek potansiyelleri çözmek için rutin ziyaretimizi yaptık. Yeni sezona kadar bölgedeki yatırımları sonuçlandıracağız açıklamasını yaptı.

Haber Kaynağı : Antalya Valiliği : http://www.antalya.gov.tr/yeni-sezon-icin-haziriklar-tamamlaniyor

0

User Rating: Be the first one !

Check Also

Kepez Belediyesi pazarcılara maske , eldiven ve dezenfektan dağıttı.

Tüm Antalya Belediyeleri Korona önlemleri kapsamında tedbirlerini arttırırken, Kepez Belediyesinin vatandaşların hijyen bir ortamda alışveriş yapabilmeleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.