Anasayfa / Haberler / Antalya’da 13 Katlı Binada Korkutan Yangın

Antalya’da 13 Katlı Binada Korkutan Yangın

Antalya’da, inşaat halindeki 13 katlı binada 13. katında  henüz  bilinmeyen nedenle çıkan yangında büyük maddi hasar meydana geldi.

Antalya'da 13 katlı binada yangın

kepez ilçesi Santral Mahallesi’nde, yapımı devam eden 13 katlı binanın 13. katında katında saat 22.00 sıralarında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle kısa sürede büyüyen alevler, alt kata da sıçradı. İnşaat alanında kalan işçilerin haber vermesi üzerine yangına, Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri müdahale etti. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık görevlileri de alanda hazır bekledi.

Binanın yüksek olması nedeniyle yerden müdahale de yetersiz kalan itfaye  ekipleri, merdiven aracıyla yangına müdahale ederken zorlandı . Yangın nedeniyle inşaattan düşen tahta ve demirler ve molozlar  nedeniyle ekipler zor anlar yaşattı. Yangın iki saat  içersinde sonra söndürüldü.

Check Also

Kepez Belediyesi pazarcılara maske , eldiven ve dezenfektan dağıttı.

Tüm Antalya Belediyeleri Korona önlemleri kapsamında tedbirlerini arttırırken, Kepez Belediyesinin vatandaşların hijyen bir ortamda alışveriş yapabilmeleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.