Anasayfa / Eğlence & Yaşam / Çakırların En İyi 3 Kahvaltı Mekanı | Çakırlar Kahvaltı

Çakırların En İyi 3 Kahvaltı Mekanı | Çakırlar Kahvaltı

Çakırlar Kahvaltı Antalya haftasonu kahvaltılarının vazgeçilmez mekanlarının başında gelir. Çakırlar, Nefis kahvaltısının yanında pazar günleri organik ürünler pazarıyla da popüleritesini sürdürmektedir.

Antalya Çakırlar Mevkisinde oldukça fazla  kahvaltı seçeneğinden hangisinin size uygun olduğu konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız Çakırların En İyi 3 Kahvaltı Mekanı yazımız karar vermenizi kolaylaştıracaktır. İncelediğimiz Çakırlar Kahvaltı Mekanları tarafımızdan test edilip güncel bilgiler içermektedir dedikten sonra tavsiyemize geçelim. İncelememiz aşağıdaki 3 mekanı içermektedir.

  1. Zeytindalı Kahvaltı Mekanı
  2. Sedir Kahvaltı Evi
  3. Paşa Kır Bahçesi

Listemizin ardından inceleme listesinin ardından incelememize geçecek olursak ;

Zeytin Dalı Kahvaltı Evi

Temiz havası, ve dağ manzarasıyla, zengin menüsü  küçük hayvan çiftliğiyle gözlemesi, katmeri, kaşarlı bazlamasıyla antik ve entellektüel dizaynı ile enfes bir kahvaltı deneyimi sunan favori Antalya’da kahvaltı nerede yapılır ? sorusuna yanıt verecek listemizin 1. numaralı konuğudur kendileri.

özellikle kahvaltı sunumlarını portakal reçeli ve zahter gibi alternatif öğeler ile zenginleştirmeleri cabası. Yazımızı hazırladığımız Kasım 2019 tarihi itibariyle 2 kişilik kahvaltı + 1 Adet peynirli Gözleme + 4 Adet Pişi + Patates kızartmasına 110 Tl ödedik. Ücrete Değdi mi kesinlikle değdi. Ayda 2 pazarımıza ev sahipliği yapan daimi mekanlarımızdan.

Tel : 0543 342 10 07

Çakırlar Zeytin Dalı’na Nasıl Gidilir?

Sedir Gözleme Köy Kahvaltısı :

Sedir Gözleme bizim çakırlarda sürekli olarak tercih ettiğimiz ilk mekandı. Çalışan personelin ilgisi ve hızı bizi enfes sunumlarının önünde tercih sebebimiz idi. Gözleme, Çakırlar’da ve Türkiye’nin değişik illerinde denediğim pek çok mekan içinde gözlemesi en iyi mekan kesinlikle Sedir Gözleme Köy Kahvaltısı mekanıdır. 2 Kişilik kahvaltı + 2 gözleme + patates kızartmasına ödediğimiz rakam 90 Tl idi.

Tel : 0533 766 67 06

Sedir Gözlemeye Nasıl Gidilir ?

Paşa Kır Bahçesi :

Haftanın Her Günü Manzara’nın ve Doğa’nın Verdiği Huzur İle İç İçe Muhteşem Kahvaltı ve Mangal Keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz güzel bir Çakırlar Köyü Kahvaltı mekanıdır. Geniş klasik kahvaltı + Gözleme + Tahin Pekmezli Katmer için ödeyeceğiniz rakam 90 Tl civarında olacaktır. Köy kahvaltısı ve Van Kahvaltı seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tel : (0242) 439 47 47

Paşa Kır Bahçesi Kahvaltı ya Nasıl Gidilir ?

 

*** Pazar günleri yer sıkıntısı yaşamamk için en etkili çözüm önceden rezervasyon yapmaktır. Her 3 mekanda geniş masa, köşk vs… seçeneklerine sahip olsa da Pazar günleri yer sıkıntısı yaşamanız olası.

 

Check Also

Antalya’da En İyi 8 Kamp Alanı

Antalya en güzel kamp alanları, güzel, uygun ve özgür bir tatil planı yapmak isteyen kimseler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.