Yer

Antalya Dinopark
Kemer

Daha Fazla Bilgi

Bilet Satın Al

Weather

Açık hava
12 °C
Wind: 11 KPH
Humidity: 1 %
Visibility: 16 KM
QR Code

Tarih

01 Mar 2019 - 02 Mar 2019

Zaman

08:00 - 17:00

Maliyet

25 TL

Antalya Dinopark

Deepfear Korku Tüneli +16 Yaş, Zip Line, Trambolin, Engel Parkuru, Fosil Havuzu, Top Havuzu, Salıncak, Hareketli Jetonlu Dinozor, Contact Park(Çocuklarınızın Temas Halinde Olabileceği Kanatlı Hayvanat Bahçesi)Her Gün 09:00 – 19:00 Arası Açıktır.

Dinopark, 30 dönümlük arazi üzerinde, Akdeniz’in portakal kokulu eşsiz doğası içinde, fıstık ve kızılçam ormanları arasında yer alır.

 

Dinopark’ta, günümüzden milyonlarca yıl önce nesli tükenmiş dinozorların, gerçeğine uygun birebir boyutlarda üretilmiş maketleri yer alır. Hareketli olan bu maketler, dinozorların doğal seslerini çıkarabilir, bakışları ve nefesleriyle canlı hissini verir. Filmlerden ve belgesellerden aşina olduğumuz bu dev canlıları, dokunma mesafesinde ziyaret edebilirsiniz.

DinoPark’ı ziyaret ederek, animatronik maketlerle heyecan ve tarih dolu yolculuk yapacak, çocuk ve yetişkinleri de kapsayan etkinliklerle unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

 

YEPYENİ BİR EĞLENCE ANLAYIŞI SİZİ BEKLİYOR 

Avrupa’nın en büyük dinozor parkı Dinopark’a hoş geldiniz. Birbirinden eğlenceli aktivite ve sosyal yaşam alanlarının yer aldığı Dinopark’ta zaman geçirirken, sizi ve sevdiklerinizi masmavi bir gökyüzü ve yemyeşil bir orman çevreleyecek. Çocuklarınız güven içinde özgürce eğlenirken, siz de, yetişkinler için tasarlanmış dinlenme ve eğlence alanlarında sıkılmadan hoşça vakit geçireceksiniz. Bu nedenle Dinopark, yeni bir eğlence anlayışı, bir tema parkından çok daha fazlası.

 

ŞAŞIRMAYA HAZIR OLUN!

Dinopark’ta yepyeni bir sinema ve simülasyon deneyimi sizleri bekliyor. 7D sinemada, su, rüzgâr ve ışık efektleriyle, temaslarla desteklenerek interaktif bir yolculuğa çıkacaksınız. Planetarium’da uzayın derinliklerini, gökyüzü hareketlerini izleyerek farklı boyutları keşfedebileceksiniz. Dinopark’ta milyarlarca yıl önceki insansız ilk çağlar ve geleceğin uzay çağı bir arada. Bu deneyim sizi çok şaşırtacak. Gördüklerinize, hissettiklerinize inanamayacaksınız.

 

YETİŞKİNLERE ÖZEL; KORKU TÜNELİ

Sadece çocukları değil, yetişkinleri de düşündük. Terk edilmiş bir tımarhane, labirent şeklinde ürkütücü bir yapı ve ziyaretçileri içeride bekleyen korkunç tipler. Animatörlerimiz yüreğinizi hoplatacak, Deep Fear’da heyecanı dorukta yaşayacaksınız, hem adrenaliniz yükselecek hem de çok eğleneceksiniz.

 

Ücretsiz Aktiviteler: Deepfear Korku Tüneli (+16 yaş), Zip Line, Trambolin, Engel Parkuru, Fosil Havuzu, Top havuzu, Salıncak, Hareketli Jetonlu Dinozor, Mini Hayvanat Bahçesi ve tüm Dinozorları görüp gezebileceğiniz alanlar sizler için ücretsizdir.

 

Ücretli Aktiviteler: 7D Sinema, Midilli At Turu Binilebir Dinozor Araba(scooter dino) Salto Tranbolin ve Rodeo

Parkımız, hafta içi ve hafta sonu her gün sizlere kaliteli hizmet vermek için açıktır.

 

Açılış saati: 08:30

Kapanış saati: 17.00 Kış Dönemi – 20.00 Yaz Dönemi

Dino Park’a nasıl gidilir; öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.