Daha Fazla Bilgi

Bilet Satın Al

Next Occurrence

QR Code

Tarih

08 Tem 2020 - 09 Tem 2020

Zaman

09:00 - 17:00

Maliyet

40 TL

Antalya Thematic Park | Manavgat

Dahil Hizmetler ; 50.000m2 alan üzerine kurulu Thematic Park ana girişiFok Balığı Show52 Adet hareketli ve sesli Dinozor Dino Park90 koltuklu projeksiyon gösterim ile Dinozor belgeseli Sinema20 Adet iskelet ile Dinozor fosilleri Müzesi20 Adet çizgi film karakterleri ile Cartoon ParkRehabilitasyon merkezi Zoo ParkTematik AquariumTeraryumTropik Uzakdoğu yağmur evi ve Kuş Cenneti ile toplam 10 Tema Park gezileri.
Akdeniz Bölgesi’nde ilk ve tek İonia Olive Museum Zeytin Müzesi gezisi Dahildir.
Tesis Sezonunda = 09:00 -17:00 arası açıktır.
Fok Balığı Show = Haftasonu 12:00 dedir.

0-3 Yaş arası çocuklar için ücretsizdir. 

Extra hizmetler ; Fotoğraf çekimi, hediyelik eşya ile diğer yeme-içme üniteleridir.
NOT : Çocuklara bandana ve sertifika hediye edilmekte ve trenle ücretsiz bir tur park gezdirilmektedir.

Thematic Park Antalya, hayvanlara olan sevgimizin, onları koruyarak ve onlarla ilgili bilgileri yeni nesillere aktararak çoğalacağı inancıyla hayata geçirildi. Bu nedenle tesisimiz dostlarımızın yaşamlarını sürdürebilecekleri bir rehabilitasyon merkezi olarak tasarlandı. Yola çıktığımız günden bu yana yardıma muhtaç birçok hayvana ev sahipliği yaparken, dünyanın dört bir yanından gelen küçük büyük binlerce misafirimizi onlarla buluşturduk. Hem Anadolu’da yaşayan hem de dünyanın çeşitli yerlerinden gelmiş, doğada ya da insan eliyle zarar görmüş hayvanlar önceliğimiz. Tesisimizde, yaşadığı duyusal veya fiziksel kayıplar sebebiyle doğada yaşaması mümkün olmayan hayvan dostlarımıza yuva sağlıyoruz. Onları doğal yaşam alanlarına eş koşullarda yaşatabilmek için üniversiteler danışmanlığında ve Milli Parklara bağlı olarak alanında uzman veterinerler eşliğinde çalışıyoruz. Nadir türlerin devamlılığı için üreme programları yürütüyoruz. Doğaya dair bilgimizin yeni nesillere aktarılmasının onu korumamız için en etkili yol olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçten hareketle çocuk misafirlerimize, rehberlerimiz eşliğinde, doğa tarihinin karanlık çağlarından günümüze uzanan öğretici ve eğlenceli turlar sunuyoruz. Onlara keşfetmenin heyecanını yaşatırken doğaya olan ilgi ve sevgilerini arttırmayı amaçlıyoruz. Günlük hayatınızda karşılaşma fırsatı bulamayacağınız birçok türü yakından tanımak, vahşi doğaya dair unutulmaz deneyimler yaşamak, doğaya olan sevgimizi ve bilgimizi paylaşmak üzere sizleri de aramıza bekliyoruz. Thematic Park Antalya, Manavgat ilçesi sınırlarında 50 dönümlük geniş bir alan içerisinde yer almaktadır. Bu dev alan içerisinde, çevresel koşullar dikkate alınarak inşa edilen tesisimiz hem hayvan dostlarımızın rahat etmesi hem de onları rahat gözlemleyebilmek için tasarlanmıştır. İçeri girdiğiniz ilk andan itibaren sizleri doğanın güzellikleriyle karşılayan tesisimizde, yeşillikler arasında uzanan keyifli yürüyüş yolları ile birbirinden etkileyici hayvanlara ve eğlenceli aktivitelere ulaşabilirsiniz. Geçirdiğiniz süre içinde Su Gösterileri Merkezi’nde eğlenceli etkinliklere katılabilir ve Timsah Parkı’nda dünyanın en tehlikeli avcılarından birini izleyebilirsiniz. Ayrıca, gerçek boyutlarda tasarlanmış sesli ve hareketli dinazor modelleri ile çizgi film karakterlerini ziyaret edebilir, onlarla fotoğraf çektirebilirsiniz. Doğa tarihi içinde çıktığınız yolculukta açlığınızı, sizlere yıllardır lezzeti sunan Otantik Kumpir’in kahvaltısı, yemek çeşitleri, pizzaları ve tabi ki kumpirleriyle giderebilirsiniz.

Tesisimizde Bulunan Alan ve Hizmetler 
65 kişi kapasiteli Sinema Salonu
650 kişi kapasiteli Su Gösterileri Merkezi
Timsah Parkı
Akvaryum
Terrarium
Restaurant
Sıcak havalarda rahat gezilebilmesi için üzeri bitkilerle örtülü ve özel serinletici pulverize su sistemli yürüyüş yolları.
Çocukların tüm parkı dolaşabileceği çocuk treni.

15.12.2018 Ile 28 Nisan 2019 Tarihleri Arasında Özel Kampanya. Açık Büfe Kahvaltı Ve Thematic Park Ana Girişi, Zeytin Müzesi, Fok Balığı Show (Tek Seans 12:00) Paketi Dahil 40 TL. Park Çocuklara Trenle Ücretsiz Bir Tur Gezdirilmektedir. Tesis Haftasonları 09:00-17:00 Arası Açıktır.

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.