Anasayfa / Haberler / Turizm Tedarik Fuarı , Sektörün Önemli İsimlerini Bir araya Getirdi.

Turizm Tedarik Fuarı , Sektörün Önemli İsimlerini Bir araya Getirdi.

12-15 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olan Turizm Tedarik Fuarı Belek Maritim Pine Beach Otel’de 12 Aralık’ta kapılarını açtı.

tüm Türkiye’den katılım sağlayacak olan satın alma yöneticileri ile ulusal ve uluslararasi markaları bünyelerinde buluşturan Turizm Tedarik Fuarı,  tedarik firmalarını bir araya getirerek önemli bir ticaret buluşma noktası olma hedefiyle düzenleniyor.

2018 yılında düzenlenen buluşma 2019’da yıl fuar olarak düzenleme fikrini ortaya çıkarmış bu kapsamda yeni ürün lansmanları, sektördeki yeni firmaların  tanıtımları, B2B – ikili iş görüşmeleri, eğitimler, sosyal sorumluluk projeleri, kültürel geziler ve konserler ile gerçekleştirilecek olan fuarda satın alma yöneticileri ile tedarik firmaları bir araya geliyor.

Türsad tarafından organize edilen Turizm Tedarik Fuarının 12 Aralıkta (Dün) gerçekleştirilen açılışına çok sayıda isim katıldı Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türsad Başkanı Bülent Bilgiç yaptıkları açılış konuşmalarında Turizmin ülke ekonomisi adına yaptığı katkılardan ve Fuarın sektörün büyümesine yapacağı katkılardan söz ederken antalya Valisi münir Karaloğlu’nun “Turizm sektörü oluşturduğu ekonomiyi şehirle paylaşmalı” vurgusu Antalya adına oldukça anlamlı bir söylem olarak dikkatleri üzerine çekti.

15 Aralıkta sona erecek olan Turizm Tedarik Fuarı büyüyerek bünyesine çok sayıda sektör temsilcisi katmaya devam edecek gibi görünüyor.

Check Also

Kepez Belediyesi pazarcılara maske , eldiven ve dezenfektan dağıttı.

Tüm Antalya Belediyeleri Korona önlemleri kapsamında tedbirlerini arttırırken, Kepez Belediyesinin vatandaşların hijyen bir ortamda alışveriş yapabilmeleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.